Jubileusz 15-lecia Bursy Szkolnej

 

Konkurs "Lubię czytać"

 

Nasze Radio

Dobre Praktyki i Innowacje

Po dokonaniu pozytywnej oceny przez  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Bursa wprowadziła do realizacji w roku szkolnym 2016/2017 następujące innowacje pedagogiczne:

"Wolontariat w Bursie Szkolnej. Mam wybór, wybieram pomaganie innym III ."

"W Bursie zdrowo na sportowo II"

"Mam oko na Bursę II"

"Kinowe fascynacje. Bursa zaprzyjaźnia z filmem III"

"Bursa pełna smaków"

Dobre Praktyki:

1. Edukacja ekologiczna.
2. Wyjazd do Teatru.
3. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
4. Konferencje szkoleniowe
5. Konkurs ortograficzny

Certyfikat dla Stowarzyszenia

2 kwietnia 2019 roku o godzinie 16.30  w Sali teatralnej Bursy Szkolnej odbyło się uroczyste Pożegnanie Absolwentów. Tegorocznej uroczystości towarzyszyło motto ”Nie mówię żegnaj, lecz „do widzenia!”. Spotkanie rozpoczęła Wiktoria Dąbrowska poruszającą recytacją wiersza „Pieśń III”  K. I. Gałczyńskiego.  Prowadzący imprezę Łukasz Woźniak wprowadził zebranych w atmosferę wspomnień wspólnie przeżytych w bursie chwil. Program artystyczny swoim występem uświetnili również Wiktoria Grudzień, Sylwester Czesny i Jakub Rej. Przedstawicielki absolwentów Natalia Cielebąk i Paulina Serafin na ręce pani dyrektor Katarzyny Jedlikowskiej złożyły podziękowania i podzieliły się refleksją ze spędzonych w bursie chwil. Po kilku latach pobytu w bursie nadszedł dla nich czas nowych wyzwań – wkrótce rozpocznie się nowy etap dorosłego życia. Pożegnanie absolwentów odbywało się w odświętnie udekorowanej sali teatralnej, której wystrój pod opieką wychowawców Anny Harabin i Małgorzaty Walczyk przygotowali   wychowankowie: Kacper Dłużewski i Dawid Mizerski. Kolejnym punktem tego spotkania było wystąpienie Pani Dyrektor, która żegnając absolwentów dziękowała za wszelkie dobro, jakie pozostawili w Bursie i życzyła im najlepszych wyników na maturze i dostania się na wymarzone studia. Pani Dyrektor przywołała dobre wspomnienia o abiturientach i wydarzeniach, które pozytywnie wpłynęły na ich wychowanie.

Każdy otrzymał Dyplom Absolwenta i mógł skosztować wspaniałego tortu przygotowanego na ich cześć przez młodsze koleżanki, upieczonego pod opieką wychowawczyń Agnieszki Kopeć i Małgorzaty Przydatek. Na koniec zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników spotkania. uroczystości.

Rekrutacja 2019/2020

Podziekowanie dla Bursy

Biuletyn Informacji Publicznej

Like Box

Szkoła Dobrego Wychowania

Wyróżnienie dla Bursy

Bezpieczne Wakacje

Filmy edukacyjne

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.