Gazetka Młodzieżowa Kwiecień 2020

Jubileusz 15-lecia Bursy Szkolnej

 

Konkurs "Lubię czytać"

 

Nasze Radio

Dobre Praktyki i Innowacje

Po dokonaniu pozytywnej oceny przez  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Bursa wprowadziła do realizacji w roku szkolnym 2016/2017 następujące innowacje pedagogiczne:

"Wolontariat w Bursie Szkolnej. Mam wybór, wybieram pomaganie innym III ."

"W Bursie zdrowo na sportowo II"

"Mam oko na Bursę II"

"Kinowe fascynacje. Bursa zaprzyjaźnia z filmem III"

"Bursa pełna smaków"

Dobre Praktyki:

1. Edukacja ekologiczna.
2. Wyjazd do Teatru.
3. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
4. Konferencje szkoleniowe
5. Konkurs ortograficzny

Certyfikat dla Stowarzyszenia

Uroczystość rozpoczęła piosenką Aleksandra Błaszkiewicz

Pani dyrektor w imieniu wszystkich dziewcząt i kobiet złożyła panom serdeczne życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy.  Tradycją w bursie stały się obchody święta tej części męskiej społeczności.. Dziewczęta pamiętały o swoich kolegach i z tej okazji przygotowały niespodziankę. Zaprosiły swoich kolegów do wesołej zabawy, podczas której chłopcy mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach dotyczących makijażu, stylizacji ubioru i fryzur. Chłopcy bardzo chętnie uczestniczyli w zabawie, prezentowali swoje pomysły współpracując z modelkami. W konkursie na makijaż udział wzięli Jakub Cieszkowski, Filip Papka, Maksymilian Barszcz. Stylizację ubioru i fryzur przedstawili Kacper Siwecki, Jakub Stasiak, Igor Bąk, modelkami były: Agata Krechowiak, Wiktoria Płucisz, Aleksandra Gawlik. Efekty przemian oceniało jury w składzie: Berenika Bajak, Dominika Zięba i Kasia Lichota. W zabawie „randka w ciemno” wzięli udział Jakub Sołtykiewicz, Wojtek Polak i Patryk Trojan oraz Katarzyna Lichota. Chłopcy otrzymali  od Katarzyny pytania, a ich ciekawe odpowiedzi pozwoliły jej na wybranie kandydata na wspomnianą randkę.

Zwycięska para,  Jakub i Kasia,  udali się następnie na romantyczną kolację przygotowaną dla nich w stołówce bursy. Na zakończenie chłopcy zostali poczęstowani specjalnie dla nich przygotowanym ciastem upieczonym przez Wiktorię Dąbrowską. Całą imprezę przygotowały i prowadziły Wiktoria Dąbrowska i Emila Przepiórka a pięknie śpiewała Aleksandra Błaszkiewicz. Dekoracje w Sali teatralnej przygotowały Berenika Bajak, Julia Asendy i Małgosia Grzegorczyk.  Opieka wychowawców Marzena Baska i Agnieszka Kopeć.

 

Rekrutacja 2020/2021

Bursa Szkolna-przyjdź, zobacz, zostań

Absolwent

Drodzy Wychowankowie

Informacja dla rodziców

Kontakt z Bursą Szkolną

Podziekowanie dla Bursy

Biuletyn Informacji Publicznej

Like Box

Szkoła Dobrego Wychowania

Wyróżnienie dla Bursy

Bezpieczne Wakacje

Filmy edukacyjne

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.