Jubileusz 15-lecia Bursy Szkolnej

 

Konkurs "Lubię czytać"

 

Nasze Radio

Dobre Praktyki i Innowacje

Po dokonaniu pozytywnej oceny przez  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Bursa wprowadziła do realizacji w roku szkolnym 2016/2017 następujące innowacje pedagogiczne:

"Wolontariat w Bursie Szkolnej. Mam wybór, wybieram pomaganie innym III ."

"W Bursie zdrowo na sportowo II"

"Mam oko na Bursę II"

"Kinowe fascynacje. Bursa zaprzyjaźnia z filmem III"

"Bursa pełna smaków"

Dobre Praktyki:

1. Edukacja ekologiczna.
2. Wyjazd do Teatru.
3. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
4. Konferencje szkoleniowe
5. Konkurs ortograficzny

Certyfikat dla Stowarzyszenia

13 czerwca 2017r. odbyło się zakończenie roku szkolnego, na którym podsumowano pracę i zaangażowanie wychowanków w życiu bursy. Wychowankowie zostali nagrodzeni za aktywność, zajęcie czołowych miejsc w konkursach, turniejach, zaangażowaniu w działalność innowacji pedagogicznych oraz za wzorową postawę wychowanka. W sumie nagrodzonych zostało 54 osoby.  Ten dzień był także okazją do złożenia przez całą społeczność placówki podziękowań odchodzącym na emeryturę Dyrektorowi Bursy mgr inż. Ryszardowi Stefankiewiczowi i wychowawcom: mgr Henryce Łukiczew i mgr Jerzemu Kowalskiemu.

Młodzież wyraziła wdzięczność za olbrzymie serce, pracę i troskę o sprawy Bursy i wszystkich jej mieszkańców. Podkreśliła, że droga zawodowa odchodzących osób wskazywała na prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej. Wszyscy potrafili połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją. Podziękowano za każdy dzień spędzony w naszej placówce, chociaż czasami nie było łatwo, za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc za dawane poczucie bezpieczeństwa. Do życzeń dołączyła się cała kadra pedagogiczna placówki i wszyscy pracownicy. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który ze wzruszeniem w głosie podziękował zgromadzonym osobom za miłe słowa skierowane pod adresem odchodzących na zasłużoną emeryturę. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Panu Dyrektorowi, wychowawcom i życzymy, aby dalsze lata upływały im w zdrowiu, szczęściu i spokoju.

 

Rekrutacja 2019/2020

Podziekowanie dla Bursy

Biuletyn Informacji Publicznej

Like Box

Szkoła Dobrego Wychowania

Wyróżnienie dla Bursy

Bezpieczne Wakacje

Filmy edukacyjne

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.