Do udziału w tegorocznej edycji turnieju bilardowego zgłosiło się 40 chętnych, 36 chłopców i 4 dziewczynki. Spośród wszystkich uczestników wylosowane zostało 8 par eliminacyjnych do rozgrywek barażowych. Zwycięzcy par barażowych  zostali dodani do „ogólnego koszyka”. Spośród wszystkich uczestników  wylosowana została lista startowa, która była jednocześnie pierwszym etapem rozgrywek systemem pucharowym. Zgodnie z przyjętym diagramem rozgrywek osoba przegrywająca odpadała z turnieju. Większość pojedynków stała na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy i kibice do końca przeżywali duże emocje.

Ostatecznie do rozgrywek finałowych awansowało 4 zawodników, tj. Kumański Marcin, Kluszczyński Piotr, Urbański Krzysztof i Grabski Hubert. Mecze finałowe rozgrywano systemem do dwóch  zwycięstw.  W pierwszym spotkaniu Piotr Kluszczyński zwyciężył Huberta Grabskiego natomiast drugie spotkanie pomiędzy Krzysztofem Urbańskim a Marcinem Kumańskim zakończyło się zwycięstwem Krzyśka. W meczu o trzecie miejsce do  rywalizacji stanęli Hubert Grabski z Marcinem Kumańskim. Tym razem lepszym okazał się Hubert, zajmując jednocześnie 3 miejsce. W ścisłym finale do walki stanęli Piotr Kluszczyński  z  Krzysztofem Urbańskim. Laureatem turnieju został Krzysztof Urbański, a drugie miejsce zdobył po bardzo zaciętej walce (2:1) Piotr Kluszczyński.
    Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
        I  miejsce Krzysztof Urbański
        II miejsce Piotr Kluszczyński
        III miejsce Hubert Grabski
        IV miejsce Marcin Kumański
Dyrektor Bursy  oraz organizatorzy składają gratulacje zwycięzcom i dziękują wszystkim uczestnikom turnieju . Zachęcamy jednocześnie do tej formy zagospodarowania czasu wolnego jaką są rozgrywki w bilard i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach turnieju.