Jubileusz 15-lecia Bursy Szkolnej

 

Konkurs "Lubię czytać"

 

Nasze Radio

Dobre Praktyki i Innowacje

Po dokonaniu pozytywnej oceny przez  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Bursa wprowadziła do realizacji w roku szkolnym 2016/2017 następujące innowacje pedagogiczne:

"Wolontariat w Bursie Szkolnej. Mam wybór, wybieram pomaganie innym III ."

"W Bursie zdrowo na sportowo II"

"Mam oko na Bursę II"

"Kinowe fascynacje. Bursa zaprzyjaźnia z filmem III"

"Bursa pełna smaków"

Dobre Praktyki:

1. Edukacja ekologiczna.
2. Wyjazd do Teatru.
3. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
4. Konferencje szkoleniowe
5. Konkurs ortograficzny

Certyfikat dla Stowarzyszenia

Po trzech lub czterech latach pobytu w naszej placówce, kolejna grupa wychowanków stawia swoje pierwsze kroki na drodze ku dorosłości. Czwartkowe popołudnie 19 kwietnia było okazją aby Grono Pedagogiczne, pracownicy bursy i absolwenci mogli wspólnie zasiąść i powspominać kilka minionych lat. Ten czas spędzony razem obfitował w wiele atrakcyjnych przeżyć. Były to wspólne wyjazdy, wycieczki, przygotowywane imprezy, konkursy i uroczystości. Te wszystkie chwile sprawiły, że pobyt w bursie był czymś więcej niż tylko czasem przeznaczanym na naukę poza domem rodzinnym. Ale przede wszystkim okazją do nabierania pozytywnych doświadczeń, przeżywania wspólnych radości i trosk. Wzruszenie wywołał program artystyczny przygotowany przez samorząd i młodsze koleżanki i kolegów. Wiersze i piosenki, serdeczne życzenia powodzenia na zbliżającej się maturze i nowej drodze życia, sprawiły radość wszystkim zebranym.

Naładowani pozytywną energią i nakarmieni pysznym tortem, specjalnie przygotowanym na tę okazję przez młodsze koleżanki, z nadzieją wkraczają w przyszłość. Każdy z absolwentów otrzymał pamiątkowy dyplom, płytę ze zdjęciami oraz „bursiane Oskary”. Pamiątkowe zdjęcie, do którego na pewno będziemy wiele razy wracać zakończyło to miłe popołudnie.

 

Rekrutacja 2019/2020

Podziekowanie dla Bursy

Biuletyn Informacji Publicznej

Like Box

Szkoła Dobrego Wychowania

Wyróżnienie dla Bursy

Bezpieczne Wakacje

Filmy edukacyjne

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.