„Tajemnicą jesteś, z księgi czarów - zbiegłą, mgłą zaklętą, którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto - puchu marny, a nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym słowie - piękna, miłości i życia.”

8 marca, to dzień, kiedy panowie mają zadanie sprawić by każda kobieta czuła się wyjątkowa. I tak też się stało u nas w Bursie. Panowie przygotowali wieczór pełen niespodzianek.

Scenka rodzinna w wykonaniu Karola Dąbrowskiego i Karola Misiaka oraz historyczny przegląd strojów kobiecych, przygotowany przez  Monsieur Kristof’a , czyli Pana dyrektora Krzysztofa Hapczyna - wywołał wiele uśmiechu na twarzach wszystkich Pań. W rolę modelek z ogromnym sukcesem wcielili się: Karol Szczykutowicz, Kacper Bidziński, Karol Misiak, Bartłomiej Gaweł, Karol Dąbrowski i Michał Misztal. Makijaże sceniczne wykonała Gabriela Jaroszek. Spotkanie poprowadzili: Paweł Foremniak, Krystian Magierek i Karol Szczykutowicz.

Na koniec wieczoru Panowie zaśpiewali „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”, złożyli życzenia i wręczyli wszystkim damom kwiaty i słodkie upominki.

Rekrutacja 2024/2025

Informacja dla wychowanka

Kontakt z Bursą Szkolną

Zamówienia publiczne

Zaproszenie do złożenia oferty dostaw

oraz informacja z otwarcia ofert:

- mięs i wędlin

-  produktów spożywczych

- produktów mleczarskich

Zamówienia publiczne poniżej
130 000 zł netto.

Biuletyn Informacji Publicznej

Like Box

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Gościmy

Odwiedza nas 281 gości oraz 0 użytkowników.