Po miesiącach wytężonej nauki  zbliża się oczekiwany wakacyjny wypoczynek. 

Nasza młodzież  skupiała się nie tylko na wytężonej nauce, ale aktywnie uczestniczyła w bogatym życiu społeczno - kulturalnym Bursy Szkolnej.  Spotkanie z Dyrektorem  i Gronem Pedagogicznym było okazją do podsumowania zaangażowania wychowanków oraz wręczenia nagród.  Przesłanie „Rozsądek sprzyja bezpieczeństwu” towarzyszyło wakacyjnym życzeniom składanym przez Pana Dyrektora.

 

  Ulubioną dyscypliną sportu w tym roku szkolnym była „siatkówka”. Młodzież bardzo chętnie dwa razy w tygodniu wychodziła na halę sportową ZS nr 2. Sprawdzianem umiejętności był Turniej o Puchar Dyrektora Bursy Szkolnej w piłkę siatkową.  Rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana, młodzież z poświęceniem rozgrywała kolejne sety, ale zwycięzca jest jeden!

 

    Spotkanie w Ostrowieckim Stowarzyszeniu Amazonek, które odbyło się 15.05.2023, dotyczyło profilaktyki chorób nowotworowych oraz nauki rozpoznawania guzków piersi na fantomach. Odpowiedzi na pytania:  jak funkcjonują ostrowieckie Amazonki, dlaczego zrzeszają się w stowarzyszeniu  - udzieliła prezes Stowarzyszenia pani Danuta Ogórek.

 

 Przeprowadzone 23 maja 2023 roku w Bursie ćwiczenia ewakuacyjne pozwoliły wychowankom oraz kadrze wyrobić prawidłowe nawyki, które
w razie powstania pożaru zastąpią impulsywną
i emocjonalną reakcję na realne zagrożenie.

Rekrutacja 2024/2025

Informacja dla wychowanka

Kontakt z Bursą Szkolną

Zamówienia publiczne

Zaproszenie do złożenia oferty dostaw

oraz informacja z otwarcia ofert:

- mięs i wędlin

-  produktów spożywczych

- produktów mleczarskich

Zamówienia publiczne poniżej
130 000 zł netto.

Biuletyn Informacji Publicznej

Like Box

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Gościmy

Odwiedza nas 262 gości oraz 0 użytkowników.